Zayn befason Gigin për ditëlindjen e 26-të

Mediale Vip

Zayn befason Gigin për ditëlindjen e 26-të

Më: 23 prill 2021 Në ora: 20:11
Zayn dhe Gigi

Gigi Hadid feston ditëlindjen.

Modelja e njohur Gigi Hadid, me këtë datë feston ditëlindjen dhe mbush 26 vjet jetë.

Me anë të postimeve në rrjete sociale, bukuroshaj ka treguar dhuratat e fundit që i ka marrë nga familjarë, miq e kolegë.

Një dhuratë të veçantë ajo e mori nga bashkëshorti i saj,  Zayn Malik, i cili ia dhuroi një lule të madhe me një vazo.

Modelja u shpreh e lumtur për dhuratën që ia bëri partneri, andaj e ndau atë me miliona ndjekësit e saj.

Ndryshe, Gigi dhe Zayn janë prindër të një vajze, të cilën e kanë pagëzuar Khai.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat