Frizeri nga Kosova bën ‘mrekulli’ në flokët e Dafina Zeqirit, kaq bukur duket!

Mediale Vip

Frizeri nga Kosova bën ‘mrekulli’ në flokët e Dafina Zeqirit, kaq bukur duket!

Më: 6 maj 2021 Në ora: 13:57
Dafina Zeqiri dhe Kaci Lleshi

Ndryshimet në pamje janë bërë shumë të shpeshta.

Këngëtarja kosovare në çdo paraqitje kujdeset t’i mahnit të gjithë me pamjen e saj.

Duket se çdo ndryshim i ka hije duke lenë pa mend të gjithë me pamjen e saj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by KACI LLESHI (@kacilleshi)

Së fundmi bëri një transformim duke bërë flokët ngjyrë të gjelbër.

Edhe kësaj radhe për pamjen e saj u kujdes Kaci, frizeri i famshëm i cili njihet për punën e tij të palodhshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat