Genc Pelvukaj publikon këngën ‘Hiena’

Mediale Vip

Genc Pelvukaj publikon këngën ‘Hiena’

Më: 6 maj 2021 Në ora: 14:14
Genc Pelvukaj

Këngëtari ka lansuar projektin nga albumi i tij.

Genc Pelvukaj ka paralajmëruar ditën e djeshme se sot do publikojë një projekt të ri muzikor.

Ndërsa dot përmes rrjeteve sociale, këngëtari njoftoi se këngën tashmë mund ta dëgjojmë në platforma sociale.

Në profilin e tij zyrtar në Instagram, publikoi pak nga kënga e cila mban titullin ‘Hiena’ dhe është lansuar pa videoklip.

Ndryshe, ‘Hajde t’i kthejmë’, është kënga e fundit e Gencit e lansuar muajin e kaluar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat