Nëse doni të kuptoni sa e bukur është Nina, mjafton të shikoni mirë të gjitha fotot e Arbenitës dhe Feros

Mediale Vip

Nëse doni të kuptoni sa e bukur është Nina, mjafton të shikoni mirë të gjitha fotot e Arbenitës dhe Feros

Më: 6 maj 2021 Në ora: 18:02
Fero dhe Arbenita me Ninen

Nëse jeni kuriozë se si duket vajza e Feros dhe Arbenitës, Nina, atëherë ne po ju pohojmë se është shumë e bukur.

Nuk kemi ndonjë foto dhe s’kemi zbuluar diçka më shumë, ama këtë fakt na i tregoi vetë Fero.

“Sigurisht që jam e bukur, a nuk i keni parë prindërit e mi?”, shkruhet në çorapet e Ninës, që Fero i ka ndarë duke treguar se po shijon kohën më të bukur me të bijën.

Image
Insta

Nuk i dihet ende sa do prisni për një foto ku do shfaqet portreti i plotë familjar, por me kalimin e kohës do të nisin dhe “përplasjet” se kujt i ngjason Nina më shumë, e kjo do mjaftojë për ta kuptuar si duket ajo.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat