​Edhe Jennifer nuk ishte e pafajshme, Alex nuk ishte i vetmi që po tradhtonte?

Mediale Vip

​Edhe Jennifer nuk ishte e pafajshme, Alex nuk ishte i vetmi që po tradhtonte?

Më: 6 maj 2021 Në ora: 18:39
Jennifer dhe Alex

Që kur ata njoftuan se dashuria e tyre ka marrë fund dhe se dasma e shumëpritur nuk do të ndodhë, tani ish-të fejuarit, diva latine Jennifer Lopez dhe ish-lojtari i bejsbollit Alex Rodriguez, nuk pushojnë së mbushuri kolonat mediatike me marrëdhënien e tyre intriguese.

Ata e duan njëri-tjetrin, por nuk e pëlqejnë njëri-tjetrin - kështu e përshkruajnë mediat marrëdhëniet midis këngëtarit 51-vjeçar dhe sportistit 45-vjeçar, i cili shpjegoi në një deklaratë zyrtare se ata mbeten miq madje pas prishjes, sipas revistës “Heat”.

Megjithëse në disa raste para pushimit ishte shkruar për mashtrimet e pretenduara të Alex, të cilat, siç besojnë shumë, vendosën përfundimisht dashurinë me J.Lo, media e përmendur tani thotë se “Jenny from the Block” nuk ishte më pak “e pafajshme”.

“Alex vazhdon të mbështesë Jennifer në mediat sociale, por është gjithashtu i vetëdijshëm se ish-i tij ka flirtuar me burra të tjerë në javët e fundit. Për ta parandaluar Alexin nga xhelozia për të bërë diçka që mund ta lëndonte, Jennifer vendosi ta takonte përsëri dhe të fliste sepse as ajo nuk ishte një "shenjtore" në një marrëdhënie. J.Lo preferon të shkruajë për mashtrimet e Aleksit sesa ato të saj”, tha një burim për “Heat”.

Gjithashtu, sipas një burimi të paemëruar, ka ende tensione mes të dyve, por ata vendosën që për hir të fëmijëve, binjakët 13-vjeçarë të Jennifer, Emma dhe Max dhe vajzat e Alex, 16-vjeçarja Natasha dhe 13-vjeçarja Elle, që të vazhdojnë të bëjnë “shfaqje” për publikun, por padyshim se nuk ka më dashuri mes tyre.

Kujtojmë, pas katër vjetësh së bashku, në mes të muajit të kaluar, këngëtarja dhe sportisti i dhanë fund dashurisë së tyre.

“Ne e kuptuam se ishim miq më të mirë dhe shpresojmë të qëndrojmë në atë mënyrë. Ne do të vazhdojmë të bashkëpunojmë dhe mbështesim njëri-tjetrin në punët dhe projektet tona të përbashkëta", patën deklaruar ata.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat