Gashi zbulon bashkëpunimin me DJ e njohur

Mediale Vip

Gashi zbulon bashkëpunimin me DJ e njohur

Më: 7 maj 2021 Në ora: 23:33
Gashi

Gashi paralajmëron hitin e verës.

Reperi Gashi është një emër shumë i njohur i industrisë së muzikës, i cili po shënon suksese të mëdha në tregun e huaj.

Me anë të postimit të fundit në Twitter, artisti bëri të ditur se po sjell një bashkëpunim me një emër të njohur dhe premton se do jetë hit i verës.

“Charlie Sloth po sjell këngë me mua, premtoj se do të jetë një nga hitet e verës në Londër këtë vit”, janë fjalët e Gashit në atë postim.

Image

Projekti i fundit muzikor nga Gashi mbetet “Amnesia” në bashkëpunim me Loud Luxury dhe Ship Wrek.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat