Një nuse shembullore, Vesa Luma i dedikon fjalët më të ndjera vjehrrës për ditëlindje

Mediale Vip

Një nuse shembullore, Vesa Luma i dedikon fjalët më të ndjera vjehrrës për ditëlindje

Më: 8 maj 2021 Në ora: 10:56
Vesa Luma

Vesa Luma gëzon një raport të mirë me vjehrrën e saj dhe këtë e ka treguar me postimin e fundit që ka bërë. Mamaja e Big Bastës feston sot ditëlindjen dhe këngëtarja i ka dedikuar fjalët më të ëmbla.

Vesa ka publikuar një foto ku shihet e përqafuar me vjehrrën krahas së cilës ka shkruar fjalët më të ëmbla për të.

“Gëzuar ditëlindjen vjehrra ime e bukur, e dashur dhe pozitive! Të duam shumë.”, ka shkruar Vesa.

Kujtojmë që Vesa dhe Big Basta nuk kanë qenë aktiv në muzikë vitet e fundit pas largimit të tyre drejt Zelandës së Re me djalin, Lianin.

Ata kanë premtuar një rikthim së shpejti por nuk dihen detaje se kur pritet të sjellin një prurje të re. 

Image
Insta
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat