“Bajrami pa nënën” një super projekt i ndjerë sapo erdhi nga Lani dhe Asani

Mediale Vip

“Bajrami pa nënën” një super projekt i ndjerë sapo erdhi nga Lani dhe Asani

Nga: Maksim Gjokaj Më: 8 maj 2021 Në ora: 12:12
Lani dhe Asani

"Bajrami pa nanën", kështu quhet projekti më i ri ardhur nga artisti Isuf Lani ku këtë herë vjen duet me Asan Asani.

 Ky bashkëpunim i tyre është një ilahi mjaft prekëse, interpretuar mjaft bukur nga ata të dy.

Artistët kanë dashur që këtë projekt ta lansojnë në ditën e fundit të muajit të shenjtë të Ramazanit, duke qenë taman e përshtatshme por dhe duke kujtuar të gjithë ata që ndoshta për shumë arsye apo dhe pandemie nuk e kanë nënën e tyre pranë në këtë Bajram që po vjen.

Projektin e tyre mund ta ndiqni më poshtë përshtatur mjaft mirë me një video dhe publikuar nga Vizioni dhe Libonia.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat