Bebe Rexha: Jam munduar të pajtoj Ritën dhe Duan, bashkëpunimi mes nesh nuk do të ndodhë kurrë

Mediale Vip

Bebe Rexha: Jam munduar të pajtoj Ritën dhe Duan, bashkëpunimi mes nesh nuk do të ndodhë kurrë

Më: 8 maj 2021 Në ora: 13:15
Dua Lipa, Bebe Rexha, Ava Max, Rita Ora

Bebe Rexha ka shkruar për disa nga artistët më të mëdhenj në botë, është nominuar për çmimet Grammy dhe shiti më shumë se 10 milion kopje të këngë së saj hit “Meant to be”.

Por ka një gjë që nuk mund të shtojë në listën e arritjeve të saj – pajtimin mes Dua Lipës dhe Rita Orës.

Ndërsa këngëtarja publikoi albumin e dytë “Better Mistakes”, bashkëpunimi mes saj, Rita Orës, Dua Lipës dhe Ava Max mungonte. Në një intervistë, Bebe është shprehur se tani nuk besoj se ky bashkëpunim mes tyre nuk do të ndodhë kurrë për shkak të grindjes midis tyre.

“Une kam provuar vërtet. Nuk e di se çfarë ndodh realisht atje ose cila është drama. Jam përpjekur të jem gjithnjë paqeruajtëse dhe t’i sjell vajzat së bashku. Për mua, me të vërtetë do të doja të bëja diçka së bashku, por nuk jam e sigurt që kjo do të ndodhë ndonjëherë. Dhe nuk do të them më shumë për këtë.”, u shpreh Bebe. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat