Nga Ishujt Bahamas, Albërie Hadërgjonaj shfaq linjat në rroba-larje

Mediale Vip

Nga Ishujt Bahamas, Albërie Hadërgjonaj shfaq linjat në rroba-larje

Më: 8 maj 2021 Në ora: 14:54
Albërie Hadërgjonaj

Albëria po i shijon pushimet në bregdet.

Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj po ia jep vetes disa ditë pushimi, teksa udhëtoi në Ishujt Bahamas.

Artistja po relaksohet në bregdetin e Bahameve, ndërsa ka ndarë me ndjekësit disa fotogtafi atraktive nga atje.

Në një prej imazheve, Albëria po freskohej në një ujëvarë, teksa ishte veshur me bikini ngjyrë portokalli.

“Kalova një ditë të mirë!!!”, ka shkruar ajo sipër fotos.

Pavarësisht faktit që vitet ecin, Albëria vazhdon të qëndrojë në formë shumë të mirë dhe kujdeset në maksimum për fizikun.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat