Rina Balaj e krahason veten me personazhin e animuar “Kim Possible” në imazhin e fundit

Mediale Vip

Rina Balaj e krahason veten me personazhin e animuar “Kim Possible” në imazhin e fundit

Më: 8 maj 2021 Në ora: 21:33
Rina

Rina ka publikuar imazhe të reja në Instagram.

Rina Balaj njihet si njëra ndër këngëtaret më tërheqëse të estradës shqiptare.

Ajo qëndron mjaft aktive në rrjete sociale duke postuar imazhe apo video nga jeta e përditshme dhe ajo profesionale.

Së fundmi Rina ka postuar disa imazhe nga seti i ri fotografik, duke e vënë në fokus fizkun e saj të formësuar, por kjo nuk ishte e gjitha.

Ajo ka krahasuar evten me personazhin e animuar “Kim Possible” për shkak të ngjashmërisë së flokëve.

Këngëtarja ka postuar një fotografi të saj dhe Kim Possible ngjitur me njëra tjetrën, teksa edhe fansat dalluan ngjashmëritë e tyre për shkak të ngjyrës së flokëve.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by balerina (@isyourgirlrina)

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat