Kristen Bell zbulon se ajo dhe burri i saj diskutojnë tërheqjen e tyre ndaj njerëzve të tjerë

Mediale Vip

Kristen Bell zbulon se ajo dhe burri i saj diskutojnë tërheqjen e tyre ndaj njerëzve të tjerë

Më: 9 maj 2021 Në ora: 19:28
Kristen Bell dhe Dax Shepard

Kristen Bell dhe Dax Shepard janë të vendosur të kalojnë të gjithë jetën së bashku.

Për të realizuar qëllimin e tyre, dyshja, të cilët janë martuar për më shumë se shtatë vjet dhe së bashku si çift 13 vite, kanë përfshirë terapinë e çifteve në jetën e tyre, si dhe një politikë të hapur dhe të ndershme, shkruan Daily Mail.

Dhe për ta një pjesë e kësaj qasjeje të ndershme përfshin të qenit në gjendje të flasin për tërheqjen e tyre ndaj njerëzve të tjerë, si meshkuj ashtu edhe femra.

Në një intervistë të re me Self, aktorja 40-vjeçare zbuloi se të dy ajo dhe prindërit e burrit të saj janë të divorcuar shumë herë në secilën anë.

Por ata janë të vendosur të kenë një rezultat tjetër për familjen e tyre, duke shkuar përpara.

Bell gjithashtu diskutoi se si ajo dhe Dax kanë biseda të hapura në lidhje me tërheqjen e tyre ndaj njerëzve të tjerë.

“Ai mund të më tregojë dikë që e sheh tërheqës, femër apo mashkull”, por kjo nuk më bën të ndjehem sikur do të më lërë për atë person sepse nuk po lejoj vetëvlerësimi të preket”, shpjegoi ajo.

“Unë e di që ka njerëz në planetin Tokë që janë më tërheqës se unë, ne nuk kemi vdekur. Duhet ta pranoj se jemi majmunë”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat