Mozzik prezanton veturën e tij luksoze të tipit ‘Merdeces G Wagon’

Mediale Vip

Mozzik prezanton veturën e tij luksoze të tipit ‘Merdeces G Wagon’

Më: 9 maj 2021 Në ora: 19:51
Mozzik

Rep-artisti i njohur, Mozzik, është mjaft i popullarizuar në tregun muzikor shqiptar.

Ai përherë sjell të reja nga jeta dhe karriera profesionale, informacione të cilat komentohen në masë të madhe.

Në një postim të fundit reperi ka zgjedhur që të shfaq makinën luksoze që posedon, e që është e tipit ‘Mercedes G Wagon’.

Imazhi ishte shkrepur para një ndërtese gjigante, por që reperi zgjodhi t’i mbulojë targat me një ‘emoji’.

Vlen të përmendet se prurjet e fundit muzikore të tij ishin tejet të pëlqyera, duke marrë klikime në platforma digjitale.

“El Chapo” ndër të tjera është hiti tij i fundit, që erdhi si duet me Getinjon.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat