Besa Kokëdhima sjell Margjelo-n/ Hiti i kësaj vere

Mediale Vip

Besa Kokëdhima sjell Margjelo-n/ Hiti i kësaj vere

Më: 9 maj 2021 Në ora: 20:38
Besa Kokëdhima

Këngëtarja e dashur për publikun shqiptar ka sjellë në ‘jetë’ një nga kengët më të pëlqyera në trevat shqiptare “Margjelo”, të kompozitorit Prenk Jakova.

Realizimi i kësaj kënge në këtë version, ka risjellë edhe një herë vlerat e këngës ‘Margjelo’ si dhe e ka përshtatur atë në versionin më të bukur të mundshëm.

Kënga u prit shum mirë nga komentuesit e artit dhe nga publiku i gjerë.

Pritet që kjo këngë të jetë superhiti i kësaj vere.

Besa nuk zhgënjen asnjëherë ku vjen fjala tek kengët dhe stili i saj.

Për më tepër ju ftojmë ta ndiqni.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat