Kallashi ua prishë agjërimin burrave

Mediale Vip

Kallashi ua prishë agjërimin burrave

Më: 9 maj 2021 Në ora: 22:22
Kallashi

Kur ajo do, godet, si me këtë fotografi të lëshuar në rrjetin social Instagram, ku po duket “bomba”.

Kallashi dikur ishte kudo, por jo më, ama rrjetet sociale nuk mund t’ia ndalë askush e asgjë.

Ndjekësit vazhdojnë të jenë aty, ta shohin dhe pëlqejnë Donjeta Kosumin, vallëtaren e njohur si Kallashi, e cila ka postuar një foto mjaft “hot”.

Me veshjen e kuqe dhe gjoksin jashtë, Kallashi i ka shtyrë në mëkat shumë ndjekës që janë me ramazan.

Ndryshe, ajo ka thënë se edhe vetë po agjëron.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat