Bella Thorne shihet duke e shijuar motin e mirë me bikini në Florida

Mediale Vip

Bella Thorne shihet duke e shijuar motin e mirë me bikini në Florida

Më: 9 maj 2021 Në ora: 23:03
Bella Thorne

Bella Thorne hijoi kënaqësitë e Miamit me diell gjatë fundjavës së Ditës së Nënës.

Aktorja 23-vjeçare e tregoi barkun e saj të tendosur dhe dekoltenë e saj të pajisur me bollëk në një bikini të verdhë ndërsa luante me miket e saja, shkruan Daily Mail.

Ajo kishte veshur rroba banje për një set fotografik, ku u pa duke vendosur një pamje me një modele femër.

Bella ishte e rrethuar nga disa modele ndërsa spërkatej me ujë gjatë pushimeve në vijën bregdetare të Florida.

Ajo ka qenë duke pushuar në Miami me të fejuarin e saj italian Benjamin Mascolo dhe madje kohët e fundit u pa që po shijonte një dalje në det me të dhe disa miq.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by BELLA (@bellathorne)

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat