​Alex Rodriguez i kthehet ish-gruas? Ajo është e vetmja që vërtet e do

Mediale Vip

​Alex Rodriguez i kthehet ish-gruas? Ajo është e vetmja që vërtet e do

Më: 9 maj 2021 Në ora: 23:43
​Alex Rodriguez

Qëkur lidhja e tyre e dashurisë mori fund, diva 51-vjeçare Jennifer Lopez dhe ish-lojtari i bejsbollit Alex Rodriguez nuk kanë ndaluar së mbushuri kolonat mediatike me marrëdhënien e tyre intriguese.

Mediat amerikane tani shkruajnë se Alex nuk e ka harruar kurrë plotësisht ish-gruan e tij Cynthia Scurtis.

Me Cynthia Scurtis qëndroi përpara altarit në vitin 2002 dhe në martesë patën dy vajza, Ella dhe Natasha, por ata u divorcuan kur Cynthia nënshkroi letrat në vitin 2008. Si një arsye e divorcit, Scurtis përmendi braktisjen emocionale të fëmijëve dhe asaj. Ajo gjithashtu shtoi se martesa ishte prishur në mënyrë të pakthyeshme për shkak të lidhjes jashtëmartesore të Alex. 

Pavarësisht kësaj, të dy qëndruan shumë afër pas divorcit, dhe disa burime deklarojnë se ata janë shumë afër. Edhe pse Cynthia ka një burrë, Alex dhe ajo kohët e fundit morën pjesë në një ngjarje së bashku, dhe burimet që morën pjesë aty thanë se kimia mes tyre është e pamohueshme.

“Ai e kuptoi se nuk mund të donte asnjë grua tjetër si një ish-grua dhe ai i tha asaj atë. Edhe pse është e martuar, ajo nuk mund të mos ndjehet për Alex. Disa madje thonë se të dy janë në një lidhje të fshehtë dhe se ajo do të largohet nga burri i saj për shkak të ish-burrit të saj. Ajo është padyshim e vetmja grua që dashuron vërtet”, tha një burim për revistën “People”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat