Enca reklamon trupin me fustan të ngushtë për trupi

Mediale Vip

Enca reklamon trupin me fustan të ngushtë për trupi

Më: 11 maj 2021 Në ora: 22:05
Enca

Këngëtarja ka pozuar joshëse në imazhin e fundit të publikuar.

Enca Haxhia njihet si një ndër këngëtaret më seksi të estradës shqiptare.

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, ka publikuar sot një fotografi në profilin e saj në Instagram, ku shfaqet shumë tërheqëse.

Enca në Instagram shpesh publikon foto provokuese dhe në këtë të fundit shihet me një veshje mjaft provokuese, fustanin e ngjitur pas trupit ngjyrë të bardhë.

“S’je me ket femer, s’i sheh mo kto sy “, shkroi Enca në mbishkrimin e fotografisë së publikuar në Instagram.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat