Majlinda bën një ndryshim të madh tek vetja

Mediale Vip

Majlinda bën një ndryshim të madh tek vetja

Më: 11 maj 2021 Në ora: 22:47
Majlinda Zeka

Majlinda Zeka është një ndër femrat që komentohet shumë për paraqitjet fizike.

Ajo me postime të ndryshme, shfaqet gjithmonë provokuese dhe e veçantë.

Me ndryshime të shumta tek vetja, Majlinda është një person që bie në sy dhe mbetët shembull për stilin që ka.

Këtë herë, ajo ka ndryshuar flokët duke i shtuar fije të shumta.

Ja si duket me flokët e reja.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat