Performanca e Pink me Rag’n’Bone Man, shikuesit Brits e cilësojnë si shumë prekëse

Mediale Vip

Performanca e Pink me Rag’n’Bone Man, shikuesit Brits e cilësojnë si shumë prekëse

Më: 11 maj 2021 Në ora: 23:59
Pink dhe Rag’n’Bone Man

Nuk është hera e parë që Pink ka bërë bujë me një performancë të saj.

Mes shumë performancave dhe artistëve të talentuar, Pink po që gjithmonë bie në sy me talentin e saj për të transmetuar një performancë prekëse dhe reale.

Si shikuesit përmes transmetimit live, si ata që janë në vendngjarje janë prekur shumë nga performanca e këngës më të re nga Pink, që erdhi si bashkëpunim me Rag’n’Bone Man.

Në një video të publikuar nga Brits, mund të dëgjohen edhe thirrjet e publikut gjatë performancës, edhe pse një numër shumë I kufizuar I personave kanë pasur mundësinë të ndjekin performancën live.

Mirëpo në platforma sociale nuk munguan komentet e shikuesve menjëherë pas performacës duke komplimentuar dhe uruar dyshen për këngën dhe talentin e tyre. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by BRITs (@brits)

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat