Vdes këngëtari Ismet Bogujevci

Mediale Vip

Vdes këngëtari Ismet Bogujevci

Më: 13 maj 2021 Në ora: 07:51
Ismet Bogujevci

Ka vdekur sot këngëtari i njohur i muzikës popullore, Ismet Bogujevci.

Lajmin e ka bërë të ditur djali i të ndjerit përmes një shkrimi në Facebook.

Ai ka bërë të ditur se për detaje të varrimit familja do të i njoftojë më kohë.
 

Ju njoftojm gjithe familjes dhe miqesis se sot me 13 maj ndrroj jete ma i shtrenjti yne ,kalum shum sfida bashke bab...

Posted by Rigon Bogujevci on Wednesday, May 12, 2021
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat