Mozzik viziton mësuesen me rastin e Festës së Bajramit

Mediale Vip

Mozzik viziton mësuesen me rastin e Festës së Bajramit

Më: 13 maj 2021 Në ora: 14:42
Mozzik

Reperi i njohur i ka njoftuar fansat e tij se ka vizituar mësuesen e tij.

Pas muajit të Ramazanit erdhi edhe festa e shumëpritur e besimtarëve musliman të cilën e festojnë edhe shumë vipa shqiptar.

Gramos Aliu i njohur me emrin e tij skenik Mozzik ka uruar festën e Bajramit në rrjete sociale sot, ku edhe tregoi se ai ka vizituar mësuesen e tij.

Mozzik pati disa fjalë të mira për atë që i mësoi shkronjat dhe numrat duke thënë se mësuesja është si një qiri e cila shkrihet për të ndriçuar jetën e dikujt tjetër.

“Një mësuese e mirë është si qiriu .

Ajo shkrin veten për të ndriçuar rrugën të tjerëve

Për Bajram tek Mësuesja jonë e dashur”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat