Adriana Matoshi uron Bajramin: Sofrat kurrë thatë mos ju mbetshin!

Mediale Vip

Adriana Matoshi uron Bajramin: Sofrat kurrë thatë mos ju mbetshin!

Më: 13 maj 2021 Në ora: 16:30
Adriana Matoshi

Sot të gjithë besimtarët myslimanë festojnë festën e Fitër Bajramit.

Shumë qytetarë në mesin e tyre edhe figura publike kanë shprehur urimet e tyre me fjalët më të bukura.

Nuk ka munguar as urimi i aktores së njohur dhe tashmë deputetes së Kuvendit të Kosovës, Adriana Matosahit.

Përmes një publikimi në Instastory ajo ka uruar të gjithë besimtarët myslimanë.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat