Këngëtari i njohur ndërron jetë

Mediale Vip

Këngëtari i njohur ndërron jetë

Më: 13 maj 2021 Në ora: 19:02
Foto ilustrim

Ditën e sotme këngëtari i njohur i muzikës popullore, Ismet Bogujevci, ka ndërruar jetë.

Lajmin e ka konfirmuar djali i tij përmes një postimi në rrjetin social “Facebook”.

“Ju njoftojmë gjithë familjes dhe miqësisë se sot me 13 maj ndërroi jetë më i shtrenjti ynë.

Kaluam shumë sfida bashkë. Babë pusho në paqe me tingujt e muzikës tënde që kurrë s’do të shuhen”, shkroi ai duke shtuar se për detaje të varrimit familja do të i njoftojë më kohë.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat