Robert Berisha viziton varrin e nënës së ndjerë për Bajram

Mediale Vip

Robert Berisha viziton varrin e nënës së ndjerë për Bajram

Më: 13 maj 2021 Në ora: 19:15
Robert Berisha

Këngëtari ka vizituar varrin e nënë në këtë ditë të shenjtë.

Robert dhe Patris Berisha tash e disa muaj humbën njeriun më të shtrenjtë, nënën e tyre, Teutën.

Ditën e sotme Roberti ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale një foto të ku shihet se ka shkuar për vizitë tek varri i nënës me rastin e Festës së Bajramit.

Këngëtari zgjodhi të mos shkruante asgjë vetëm se fotografisë i bashkangjiti një figurë zemër të thyer kështu ndoshta duke shprehur se si ndihej emocionalisht ditën e sotme që nuk e kishte pranë atë.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat