Renee qenka rritur e bërë një zonjushë e vërtetë, e tregon mami Nora me fotot e fundit!

Mediale Vip

Renee qenka rritur e bërë një zonjushë e vërtetë, e tregon mami Nora me fotot e fundit!

Më: 13 maj 2021 Në ora: 22:25
Nora Istrefi, Renee

Nora Istrefi na befasoi me fotot e fundit nga Renee, në të cilat vogëlushja shfaqet papritur mjaft më e rritur!

Ajo duket tani më shumë si një zonjushë, me flokët e gjatë dhe njën buzëqeshje kaq të hijshme.

Renee eshte kaq e lumtur me qenushin e saj të vogël, i cili ngjan gati me një lodër!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi)

Vajza erdhi në jetë majin e 2015-tës, duke u kthyer në gëzimin më të madh në jetën e dy prindërve të saj, Norës dhe Robert Berishës, të cilët ndonëse të ndarë, dashurinë për vajzën e ruajnë njësoj dhe përpiqen ta bëjnë të ndihet sa më mirë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat