“Ellen DeGeneres Show” po i vjen fundi

Mediale Vip

“Ellen DeGeneres Show” po i vjen fundi

Më: 13 maj 2021 Në ora: 22:31
Ellen DeGeneres

Ellen DeGeneres ka në plan të përfundojë emisionin e saj më 2022.

Ellen DeGeneres tha për Hollywood Reporter se ajo planifikon t’i japë fund shout të saj gjatë viti 2022.

“Kur ju jeni një person krijues, ju duhet vazhdimisht të sfidoheni  dhe sa e mrekullueshme është kjo shfaqje dhe sa argëtuese të jetë, thjesht nuk është një sfidë më,” i tha DeGeneres THR në një intervistë të publikuar të mërkurën.

Një përfaqësues për DeGeneres më pas konfirmoi lajmin për CNN.

“Shfaqja Ellen DeGeneres”, e cila ka fituar 64 çmime Emmy, është aktualisht në sezonin e 18-të të saj. Shfaqja do të përfundojë pas sezonit 19, sipas raportit.

DeGeneres do të diskutojë vendimin e saj në një intervistë me Oprah Winfrey, e planifikuar të transmetohet në episodin e së enjtes.

“The Ellen DeGeneres Show” është prodhuar nga Warner Bros. Television, i cili, ashtu si CNN, është pjesë e WarnerMedia.

DeGeneres ka një çmim “Oscar”, ndërsa ajo organizoi Academy Awards në vitin 2007.

Lajmi i DeGeneres vjen pas një sezoni të ndikuar nga pandemia. Shfaqja vazhdoi me ndërprerje të shkurtër kur DeGeneres u diagnostikua me COVID-19 në dhjetor.

Ndryshimet e personelit u bënë gjithashtu verën e kaluar pasi disa prodhues u vunë nën vëzhgimin për krijimin e një mjedisi toksik të punës.

Kur shfaqja e saj u kthye në shtator për premierën e sezonit të 18-të, DeGeneres foli për raportet negative duke thënë se ajo po merrte “përgjegjësi” dhe se i ishte “penduar” që dikush kishte një përvojë negative në prapaskenë.

DeGeneres i tha THR se drama përreth shfaqjes së saj nuk është arsyeja e largimit të saj, por patjetër që e ndikoi atë.

“Nëse do të lija shfaqjen për shkak të kësaj, nuk do të kthehesha këtë sezon. Pra, nuk është arsyeja pse po ndalem, por ishte e vështirë sepse isha ulur në shtëpi, ishte verë dhe unë shoh një histori që njerëzit duhet të përtypin çamçakëz para se të flasin me mua dhe unë jam si, ‘Në rregull, kjo është për të qeshur.’ Pastaj shoh një histori tjetër të një gjëje tjetër qesharake dhe thjesht ajo nuk u ndal. Dhe unë nuk po punoja, kështu që nuk kisha platformë dhe nuk doja ta adresoja atë në Twitter dhe mendova nëse thjesht mos e adreso, do të zhduket sepse e gjitha ishte kaq budallallëk”, u shpreh ajo.

DeGeneres tha se një nga pjesët më të vështira të vendimit të saj është se do t’i mungojë stafi i saj.

“Dëgjo, kjo është familja ime. Ata janë bërë miqtë e mi më të mirë,” shtoi ajo. “Unë vij në punë dhe qesh çdo ditë.”

DeGeneres tha se po mendon për hapat e saj të ardhshëm profesionalisht.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat