Bieta Sulo tregon momentin e ndarjes me Alban Dudushin

Mediale Vip

Bieta Sulo tregon momentin e ndarjes me Alban Dudushin

Më: 13 maj 2021 Në ora: 22:51
Bieta Sulo

Si çdo çift tjetër, edhe ata kanë momentet e tyre, që i kanë çuar deri në ndarje.

Bëhet fjalë për çiftin e njohur televiziv, Bieta Sulo dhe Alban Dudushi, një dashuri prej vitesh, të cilët i bashkon edhe televizioni.

Bieta Sulo ishte mbrëmjen e sotme e ftuar, në emisionin “Jashtë Loje” në Top News, e cila tregoi një nga momentet më të vështira që ka përjetuar me bashkëshortin e saj Albanin.

“Ky është një moment shumë i vështirë në jetën tone si çift, që u ndamë në vitin 2011, nga këto ndarjet si gjithmonë që nuk ka më kthim, dhe kemi qëndruar rreth 5 muaj. Albani më dërgonte zakonisht mesazh në darkë, në një moment në një orar të vonë, ai më dërgon një mesazh, titullin e një kënge ‘Love is a ring on telephone’ dhe kjo frazë ka një kuptim shumë të rëndësishëm për ne. Fillimisht mendova se e kishte nisur gabim, por më pas nisëm të flisnim dhe ai mendonte që t’i bënim gjerat serioze…", shprehet Bieta e emocionuar.

Gjithashtu ajo nuk lë pa përmendur edhe një fakt tjetër interesant, momentin kur i ka treguar Albanit se është shtatzënë dhe ka ndodhur pikërisht në zonën e Unazës së Re, kjo lidhet edhe me mesazhin që i ka dërguar Dudushi…

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat