Deklaroi se do të publikonte këngë, Fjoralba Ponari sqaron se çfarë ka ndodhur

Mediale Vip

Deklaroi se do të publikonte këngë, Fjoralba Ponari sqaron se çfarë ka ndodhur

Më: 13 maj 2021 Në ora: 22:58
Fjoralba Ponari

Moderatorja e njohur Fjoralba Ponari ka zbuluar se do bëhet pjesë aktive e tregut të muzikës dhe shumë shpejt do të vijë me një album të sajin.

Mirëpo, deri tani ajo nuk ka publikuar asnjë projekt, duke i bërë të gjithë fansat kuriozë. Madje, një nga ndjekësit e saj e ka pyetur para pak minutash me plot kureshtje.

“Mora vesh që ke bërë një këngë. Ku humbi?”, i ka shkruar ndjekësi në Instagram, teksa moderatorja ka treguar: “Këngët aty janë po presin momentin e duhur për tu publikuar. Por çdo artist (e aq më tepër një artist që lançohet për herë të parë) e di fare mirë sa me risk do ishte të sillte diçka në treg në këtë periudhë të vështirë.”

Kujtojmë që Fjoralba është nën menaxhimin e reperit të njohur MC Kresha dhe ka paralajmëruar përmes një fotoje se do vijë në bashkëpunim me Lyrical Son.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat