U bë nënë për herë të parë, Arbenita flet e emocionuar pas lindjes së vajzës

Mediale Vip

U bë nënë për herë të parë, Arbenita flet e emocionuar pas lindjes së vajzës

Më: 13 maj 2021 Në ora: 23:05
Arbenita Ismajli

Modelja Arbenita Ismajli ka pak kohë që u bë nënë për herë të parë, duke sjellë në jetë një vajzë.

Ajo dhe partneri i saj, reperi Fero, vendosën që vajzën ta pagëzonin me emrin Nina.

Dyshja publikojnë kohë pas kohe fotografi me të, por nuk preferojnë që ta zbulojnë portretin e vogëlushes.

Së fundi, Arbenita postoi një video me vajzën në krah, ndërsa thotë se nuk e beson ende që u bë nënë.

“Ende nuk e besoj që jam nënë”, shkruan ajo.

Ndryshe, çifti e kishin konfirmuar lajmin se po bëhen prindër në muajin e fundit të shtatzënisë së Arbenitës.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat