Çfarë i lidhi kaq shumë? Morena Taraku dhe Sara Hoxha bëhen shoqe të pandara

Mediale Vip

Çfarë i lidhi kaq shumë? Morena Taraku dhe Sara Hoxha bëhen shoqe të pandara

Më: 15 maj 2021 Në ora: 06:57
Morena Taraku, Ledri Vula dhe Sara Hoxha

Këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku, tash e një kohë u bë shoqe mjaft e mirë me Sara Hoxhën.

Qysh nga pushimet e tyre në Dubai, ato nuk hezitojnë të shkëmbejnë komente nga më të ndryshmet në fotografitë e njëra-tjetrës.

Së fundi, Morena Taraku ka postuar një story ku shihet duke cakrruar gotat bashkë me Sarën.

Image
Insta

Kujtojmë se, Morena është aluduar kohëve të fundit për një bashkëpunim me Ledrin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat