Lori Kaçka shfaqet në fustan të bardhë

Mediale Vip

Lori Kaçka shfaqet në fustan të bardhë

Më: 16 maj 2021 Në ora: 12:48
Lori Kaçka

Këngëtarja nga Shqipëria Lori Kaçka vazhdon të jetë mjaft e pëlqyer dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Sy kaltëroshja pëlqehet shumë po ashtu edhe për stilin e veshjes, për çka edhe shpesh është komentuar.

E sot Lori është shfaqur veshur me një fustan të bardhë që qenka mjaft i veçantë, të cilin e kombinoi me patika.

Shikojeni, a po duket bukur?

Ndryshe , Lori ende është beqare.

Image

 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat