E vetmja që mbron këtë konkurrente/ Ledjana zbulon arsyen

Mediale Vip

E vetmja që mbron këtë konkurrente/ Ledjana zbulon arsyen

Më: 16 maj 2021 Në ora: 13:27
Ledjana

Sindi Loci është një nga vajzat që ka krijuar shumë debate dhe reagime të ashpra në emisionin Përputhen.

Në shumë raste të gjithë konkurrentët përfshihen në debat duke e sulmuar apo kritikuar.

Por një nga konkurrentet që e mbështet Sindin dhe ka një mendim të mirë për të është Ledjana.

Ajo e ka zbuluar edhe arsyen pse duke thënë se është një vazjë shumë e mirë dhe se me të gjitha vajzat mundohet të tregohet e sjellshme.

Nga ana tjetër Sindi e ka falenderuar për mendimin pozitiv në Instastory.

Image
Instastory
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat