Nicki Minaj thyen heshtjen pas vdekjes së babait: E kap veten duke e telefonuar...

Mediale Vip

Nicki Minaj thyen heshtjen pas vdekjes së babait: E kap veten duke e telefonuar...

Më: 16 maj 2021 Në ora: 16:06
Nicki Minaj

Në shkurt të këtij viti, Nicki Minaj humbi babanë e saj në një aksident fatal me makinë . 

Tani, pas muajsh, Minaj theu heshtjen e saj mbi tragjedinë shkatërruese. 

Minaj foli për vdekjen e papritur të babait të saj Robert Maraj në një deklaratë dhe tha, “E kam shumë të vësghtirë për të diskutuar vdekjen e babait tim akoma! Mund të them se ka qenë humbja më shkatërrimtare e jetës time, ''

"Unë e shoh veten duke dashur ta telefonoj gjatë gjithë kohës. Aq më tepër tani që ai është zhdukur. Jeta është qesharake ”vazhdoi ajo. “Le të prehet shpirti i tij në parajsë. Ai ishte shumë i dashur dhe do të me mungojë shumë. ”
Më 12 shkurt, Robert Maraj ishte duke ecur përgjatë një rruge në Mineola në Long Island në 6:15 PM, kur ai u përplas nga një makinë që vazhdonte të ecte. 

Më vonë, Maraj u dërgua në një spital, ku u shpall i vdekur. 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat