Victoria Beckham ofron pamje nga rezidenca luksoze prej 31 milionë dollarësh

Mediale Vip

Victoria Beckham ofron pamje nga rezidenca luksoze prej 31 milionë dollarësh

Më: 16 maj 2021 Në ora: 16:32
Victoria Beckham

Victoria Beckham ka rreth 28.9 milionë ndjekës në rrjete sociale, të cilët i mban të azhurnuar përherë.

Në disa postime të fundit që ajo ka bërë në Instagram, janë vërejtur detaje të shumta nga rezidenca e saj luksoze, shkruan Mirror.

47-vjeçarja tregoi se si po e shpenzon vikendin, derisa pozoi duke zbritur shkallëve të shtëpisë në West London.

Image

Posh Spice u shfaq me një veshje elegante, derisa mbi fustan kishte një xhaketë të madhe dhe të zezë.

Bukuroshja brune po ashtu gjatë ditës kishte treguar se po i mungon djali saj i madh, Brooklyn.

Ky I fundit është duke jetuar në Amerikë, pasi po shpenzon kohën me të fejuarën e tij, Nicola Peltz. 

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat