Luana Vjollca shfaqet nga përgatitjet për të realizuar fotosesionin e ri fotografik

Mediale Vip

Luana Vjollca shfaqet nga përgatitjet për të realizuar fotosesionin e ri fotografik

Më: 16 maj 2021 Në ora: 17:35
Luana Vjollca

Luana Vjollca është ndër prezantueset dhe këngëtaret për të cilat komentohet shumë në faqet rozë.

Duke qenë nga personazhet më me zë në estradën shqiptare, padyshim që gjithë vëmendja e fansave qëndron tek ajo

Kështu, në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, ajo ka bërë të ditur se po realizon fotosesionin e ri.

Ajo pati rastin që një herë të paraqitet pa makijazh, ndërsa ekipi saj po qëndronte mbrapa për ta rregulluar.

Tutje Luana zgjodhi që të shpërndajë edhe video derisa po grimohej, teksa u vërejt e veshur me robdishan.

Artistja ditë më parë ka paralajmëruar se do të sjell projektin e ri muzikor, detaje të të cilit nuk i ka zbuluar ende.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat