Demi josh ndjekësit në rroba larje duke filmuar veten në pasqyrë

Mediale Vip

Demi josh ndjekësit në rroba larje duke filmuar veten në pasqyrë

Më: 17 maj 2021 Në ora: 00:30
Demi Rose

Demi Rose ka joshur me pamje të reja në rrjete sociale.

Demi Rose njihet si një nga femrat më seksi dhe të komentuara në mediat rozë.

Modelja seksi përflitet për format trupore bombastike duke joshur fansat e saj me publikimet provokuese që bën në rrjete sociale.

Demi  ka pozuar për Instagram e veshur vetëm me bikini dhe një shall transparent në pjesën e poshtë të trupit ku zbulonte thuajse çdo detaj të trupit.

Modelja e njohur është mjaft aktive në Instagram ku edhe sjell imazhe nga më të ndryshmet shpesh herë duke u shfaqur gjysmë e veshur dhe kështu ka vepruar së fundmi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat