Modelja e njohur ruse për Don Xhonin: “Dashuria nuk ka fe e as nacionalitet”

Mediale Vip

Modelja e njohur ruse për Don Xhonin: “Dashuria nuk ka fe e as nacionalitet”

Më: 17 maj 2021 Në ora: 09:35
Don Xhoni dhe Ariana Lirey

Modelja ruso-koreane, Ariana Lirey, e ka shprehur tashmë publikisht pëlqimin e saj për reperin nga Drenica, Don Xhon.

Së fundmi, ajo përjetësoi fytyrën e artistit shqiptar në krahun e saj, duke bërë që Don Xhon të jetë gjithmonë ‘afër saj’.

Modelja bëri një video të re në Instagram mbi të cilën shkroj shqip: “Ju jeni gjithmonë me mua”, duke vënë në pah tatuazhin dhe fytyrën e reperit.

Më pas, ajo tha se në dashuri nuk ka e as nacionalitet duke shtuar dyshimet se modelja mund të ketë rënë në dashuri me Don Xhonin.

Image
Image
Image

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat