‘Çmendet’ Vildanja, poston foto thuajse cullak

Mediale Vip

‘Çmendet’ Vildanja, poston foto thuajse cullak

Më: 5 qershor 2021 Në ora: 12:13
Vildane Zeneli

Vildane Zeneli është një ndër personazhet më të ndjekura të showbizit shqiptar për shkak të pozave tejet provokuese që ajo poston.

Modelja është shumë aktive në rrjetet sociale, ku shpesh poston foto nga përditshmëria dhe projektet e saj, në të cilat shfaqet shumë sensuale.

Së fundmi bukuroshja brune ka ndarë më fansat një “foto të nxehtë”, ku shfaqet pothuajse e zhveshur, ndërsa mbulon me duar pjesën e gjoksit.

“Shumë nxehtë dreqi e mori”, shkruan Vildane krahas fotos që nuk i lë vend më tej imagjinatës së ndjekësve.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat