Ardian Bujupi vjen së shpejti me një bashkëpunim me këtë artist

Mediale Vip

Ardian Bujupi vjen së shpejti me një bashkëpunim me këtë artist

Më: 10 qershor 2021 Në ora: 22:37
Ardian Bujupi

Ardiani ka zbuluar detajet e këngës së re.

Këngëtari Ardian Bujupi nuk e ka ndërmend të ndalet së punuari projekte të reja muzikore.

Pak ditë pasi solli mini-albumin e ri, Ardiani zbuloi detaje rreth këngëve të reja që i sjell gjatë kësaj sezone.

Përmes postimit të fundit, ai njoftoi se kënga e tij e re është në bashkëpunim me Dystinct dhe lansohet shumë shpejt.

“Së shpejti  @dystinct1 dhe unë 🌍🌎🌏”m shkruan Bujupi.

Ndër projektet e albumit të tij të fundit që u shoqërua edhe me videoklip është “Peligrosa”, e cila numëron mbi dy milionë klikime. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat