Demi transparente në foto me bikini

Mediale Vip

Demi transparente në foto me bikini

Më: 11 qershor 2021 Në ora: 08:21
Demi

Demi Rose ka publikuar imazhet joshëse në rrjete sociale.

Modelja njihet për format trupore fantastike duke joshur fansat e saj me postimet provokuese që bën.

Demi është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe sjell imazhe nga më të ndryshmet shpesh herë duke u shfaqur gjysmë e veshur dhe kështu ka vepruar së fundmi.

Demi ka pozuar për Instagram ku edhe mori vëmednejn me imazhin joshës në bikini thuajse transparente.

Ajo pozoi duke vënë në fokus gjoksin e bujshëm për të cilin përflitet aq shumë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat