Getinjo e konfirmon lidhjen?

Mediale Vip

Getinjo e konfirmon lidhjen?

Më: 11 qershor 2021 Në ora: 08:49
Getinjo

Reperi përmes postimeve të fundit si duket ka konfirmuar se është në lidhje.

Reperi  i njohur është mjaft aktiv në rrjete sociale me postime të ndryshme.

Ai natën e mbrëmshme duket se kaloi natën në shoqëri të alkoholit dhe kishte disa gjëra për t`i thënë.

Getinjo postoi disa Instastory ku iu drejtua ish-partnereve të tij se ato do të duhen ta ‘bllokojnë’ atë sepse nga pija ai do t`u shkruaj atyre.

Por më vonë ai u shpreh se tanimë është në lidhje por që e harroi këtë fakt vetëm për pak.

Nuk dihet se a është në të vërtetë në lidhje reperi apo kjo ishte vetëm një shaka nga ana e tij.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat