Françeska Jaçe josh me poza atraktive nga plazhi

Mediale Vip

Françeska Jaçe josh me poza atraktive nga plazhi

Më: 11 qershor 2021 Në ora: 14:22
Françeska Jaçe

Françeska ka publikuar imazhe nga pushimet.

Modelja e njohur shqiptare, Françeska Jaçe, njihet për pozat mjaft joshëse që publikon për ndjekësit.

Ajo vazhdon me postime provokuese në rrjete sociale që bën dhe kështu ka vepruar së fundmi.

Françeska ka realizuar një set fotografik ku shihet të ketë marrë poza atraktive për kamerën e veshur me bikini duke theksuar linjat e bujshme trupore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat