Emina Çunmulaj e lumtur për pritjen që ia bëri Erion Veliaj

Mediale Vip

Emina Çunmulaj e lumtur për pritjen që ia bëri Erion Veliaj

Më: 11 qershor 2021 Në ora: 23:09
Emina Çunmulaj dhe Erion Veliaj

Veliaj priti në takim disa artistë.

Në kuadër të hapjes së sezonit turistik nga “Unioni i Bashkive”, kreu i Tiranës mblodhi në një vend disa emra të njohur.

Në mesin e tyre ishte edhe modelja e njohur shqiptare Emina Çunmulaj, e cila jeton dhe vepron jashtë trojeve shqiptare.

Çunmulaj ka publikuar disa fotografi nga pritja që asaj dhe artistëve të tjerë iu bë nga Veliaj, ndërsa shprehet e lumtur që është ambasadore për të promovuar vlerat kulturore dhe turistike të qyteteve shqiptare.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat