“Shpresoj që të mos pendohem”

Mediale Vip

“Shpresoj që të mos pendohem”

Më: 12 qershor 2021 Në ora: 08:49
Gjira Kajtazi

Këngëtarja e njohur, Gjira Kajtazi është larguar prej vitesh nga muzika duke mos sjellë asnjë projekt të ri për fansat e saj.

Mirëpo, ajo vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, ku ndan herë pas here momente nga jeta si nënë.

Së fundmi, Gjira ka njoftuar se ka marrë dozën e dytë të koronavirusit.

“Ndonëse sot kam marrë dozën e dytë të koronavirusit. Shpresoj që të mos pendohem”, ka shkruar ajo krahas fotos në Instastory.

Kujtojmë që deri më tani janë vaksinuar disa prej artistëve shqiptarë përfshirë, Era Istrefin, Robert Berishën, Mozzikun dhe Loredanën etj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat