E thotë emrin, ky është këngëtari në të cilin ka qenë e dashuruar Tea

Mediale Vip

E thotë emrin, ky është këngëtari në të cilin ka qenë e dashuruar Tea

Më: 12 qershor 2021 Në ora: 11:17
Tea Trifoni

E ftuar në pyetjet më pikante të Prive, në “60 sekonda” ishte Tea Trifoni.

Ajo u përgjigj në të gjitha pyetjet duke na zbuluar disa detaje nga jeta e saj.

Ajo tregoi dhe simpatinë e saj të parë, që është këngëtari i famshëm botëror.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat