Martohet Fjolla Krasniqi, ja si po duket me fustan të bardhë

Mediale Vip

Martohet Fjolla Krasniqi, ja si po duket me fustan të bardhë

Më: 12 qershor 2021 Në ora: 20:09
Fjolla Krasniqi

Pak ditë më parë u raportua se këngëtarja Fjolla Krasniqi tashmë e ka gjetur gjysmën tjetër.

Ajo, u fejua vetëm oak kohë më parë dhe tani është martuar.

Fjolla, ka zgjedhur që dasma të jetë private dhe ajo të duket thjeshtë, por shumë bukur.

Siç mund të shihet, ajo po shkëqen në këtë fustan të bardhë të veçantë.

Urime!

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat