Lindita acarohet keq me Oltin dhe merr një vendim

Mediale Vip

Lindita acarohet keq me Oltin dhe merr një vendim

Më: 12 qershor 2021 Në ora: 23:36
Olti dhe Lindita

Olti i “Përputhen +40” ka treguar shpeshherë se ka akoma ndjenja për ish-bashkëshorten, mirëpo deklarata e tij e fundit i ka lënë pafjalë vajzat në studio.

Ish-bashkëshortja është ende gruaja e tij, sepse Olti nuk është divorcuar ende.

“Nuk jam divorcuar me letra akoma. Jemi në proces e sipër. Në Itali proceset e ndarjes nuk janë shumë të gjata”, tha ai.

Lindita, e cila ka dalë në disa takime me Oltin, u acarua duke u shprehur se nuk është goma rezervë e askujt.

“Asnjë nuk është gomë rezervë. Vajzë e dashur, unë këtë plagë, o me ty o me një tjetër do mundohem ta mbyll”, u përgjigj Olti.

“Unë tërhiqem nga Olti. Besoj se çdo vajzë do tërhiqej në këtë pozicion. Ai vazhdon thekson se ka ndjenja për bashkëshorten dhe nëse ajo do t’i thotë “Po, kthehu”, ai ikën. Mua më le ai”, deklaroi Lindita.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat