Semiatumatik dhe Erno kanë lansuar projektin e ri muzikor

Mediale Vip

Semiatumatik dhe Erno kanë lansuar projektin e ri muzikor

Më: 13 qershor 2021 Në ora: 16:37
Semiatumatik dhe Erno kanë lansuar projektin e ri muzikor

Dyshja kanë lansuar projektin e ri muzikor.

Semiatumatik dhe Erno kanë lansuar së bashku projektin e ri muzikor.

Dyshja kanë bashkuar forcat për bashkëpunimin e radhës me titull “Santana”, këngë së cilës i vizualizuar edhe videoklipin.

Directed nga Liridon Beqiri, për Beat u përkujdes Semiautomatik, tekstin e këngës e shkroi Semiautomatik dhe ERNO ndërsa Mix dhe Master u punua nga K-Master.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat