​Robert De Niro për herë të parë shihet në publik pas lëndimit

Mediale Vip

​Robert De Niro për herë të parë shihet në publik pas lëndimit

Më: 13 qershor 2021 Në ora: 17:01
​Robert De Niro

Ai ishte në shoqërinë e një gruaje që mbante shkopin e tij të ecjes në dorë.

Aktori Robert De Niro lëndoi këmbën në Oklahoma një muaj më parë kur po filmonte filmin ‘Vrasësit e Hënës së Luleve’.

Media e huaj raportoi se 77-vjeçari nuk ishte plagosur gjatë xhirimeve. Ende nuk dihet se çfarë ka ndodhur saktësisht, dhe paparacët tani e kanë kapur atë në publik për herë të parë pasi pësuan një dëmtim.

De Niron u fotografua ndërsa po hynte në një ndërtesë në Nju Jork. Ai aktualisht ka një mbajtëse metalike në këmbën e tij të dëmtuar që shërben si mbështetje dhe mbrojtje. Ai ishte në shoqërinë e një gruaje që mbante shkopin e tij të ecjes në dorë.

Menaxheri i tij tha më herët se ai udhëtoi në Nju Jork menjëherë pas aksidentit për të vizituar një mjek dhe javën e kaluar aktori u ankua për dhimbje.

Xhirimet e filmit nuk u shtynë për shkak të dëmtimit të De Niros. Filmi bazohet në një libër të David Grann dhe i referohet një serie vrasjesh në Oklahoma në vitet 1920. Filmi duhet të përfundojë kah fundi i këtij apo fillimi i vitit 2022. Përveç De Niro, në film luajnë edhe Leonardo DiCaprio, Jesse Plemons dhe Lily Gladstone.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat